Formularze

Propozycje dotyczące rozszerzenia bądź modyfikacji istniejących opcji.
Awatar użytkownika
tomek_79
____
____

Formularze

Post autor: tomek_79 »

Witam
Potrzebna była by opcja tak jak to jest w tachimetrii że dodajemy zadania a program automatycznie generuje raporty, tyle że w formularzach.
Problem polega na tym że mam zapisane formularze ze szkicami polowymi powiedzmy że jest tam ok. 100 szkiców polowych następnie muszę poprawić na mapie jakiś obiekt liniowy i żeby poprawić szkice muszę się naklikać i przegenerować na nowo wszystkie do pdf, dla kilku nie ma problemu ale jak mam zmieniać 50 - to taka opcja że program przegenerowuje wszystkie lub zaznaczone i wyrzuca je do osobnych lub jednego wielostronnicowego pdf
była by wybawieniem i olbrzymią oszczędnością czasu.
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team

Re: Formularze

Post autor: Jurek B. »

Witam, dobry, pomysł, ale obawiam się, że bardzo skomplikowany we wprowadzeniu. Omówię to z programistami, ale nie ma pewności czy się to uda zrealizować.
Pozdrawiam Jurek B.
marcinn
VIP
VIP

Re: Formularze

Post autor: marcinn »

Mam zapisane formularze do szkiców polowych w formacie fr3. W tabelce mam wstawione pole z obrazem (pieczątka firmowa w formacie jpg). Czasami potrzebuję zmienić tą pieczątkę na inną firmę. Problem się pojawia, bo z poziomu mapa>formularz, po kliknięciu w okno z pieczątką, wyskakuje okno Pole robocze ze wskazaniem mapy. Nie mam możliwości podania ścieżki do nowej lokalizacji pliku graficznego. Byłaby możliwość dołożenia tam opcji wskazania pliku graficznego? Wiem, że można dać edytuj aktualny dokument i w edytorze to zmienić, ale może dałoby się to trochę ułatwić?
ODPOWIEDZ