Brak obiektów usuniętych w tabeli " Usunięte obiekty"

Pytania dotyczące obsługi programu C-Geo V8 i kolejnych edycji
AR.GEOIDA
_
_
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2024, 11:38

Brak obiektów usuniętych w tabeli " Usunięte obiekty"

Post autor: AR.GEOIDA »

Podczas pracy na na mapie z gml 2021, program nie zapisuje mi obiektów usuniętych. Po usunięciu obiektu nie widnieje on w tabeli " Usunięte obiekty". Wiec po exporcie do .gml brak tych obiektów w pliku.
Stworzyłem oddzielną testowa tabelę do sprawdzenia i w tej nowej tabeli, w tym samym obiekcie, program wyświetla poprawnie usunięte obiekty.
Proszę o podesłanie rozwiązania bo ODGiK nie przyjmie ode mnie .gml bez obiektów usuniętych.
Asia T.
Team
Team
Posty: 703
Rejestracja: 10 mar 2015, 19:49

Re: Brak obiektów usuniętych w tabeli " Usunięte obiekty"

Post autor: Asia T. »

AR.GEOIDA pisze: 18 kwie 2024, 11:55 Podczas pracy na na mapie z gml 2021, program nie zapisuje mi obiektów usuniętych. Po usunięciu obiektu nie widnieje on w tabeli " Usunięte obiekty". Wiec po exporcie do .gml brak tych obiektów w pliku.
Stworzyłem oddzielną testowa tabelę do sprawdzenia i w tej nowej tabeli, w tym samym obiekcie, program wyświetla poprawnie usunięte obiekty.
Proszę o podesłanie rozwiązania bo ODGiK nie przyjmie ode mnie .gml bez obiektów usuniętych.
Dzień dobry,
prawdopodobnie doszło do uszkodzenia projektu - proszę kopię projektu cgp oraz oryginalny gml z ośrodka (wsadowy) przesłać na serwis na mail at@geo.pl
ODPOWIEDZ