eksport turboewid

Pytania dotyczące obsługi programu C-Geo V8 i kolejnych edycji
geoproj5
____
____
Posty: 103
Rejestracja: 09 lip 2022, 12:02

eksport turboewid

Post autor: geoproj5 »

W prostych sprawach eksport do turboewida zdaje egzamin
Niestety ostatnio poczestowano mnie usterka. Sytuacja byla nastepujaca: kartuje przylacze. Przestawiam etykiety sasiednie, zeby sie nie przyslanialy. Dostalem usterke ze usunalem relacje rzedna studzienka. Nie bylem specjalnie zdziwiony bo sami państwo mowiliscie, ze na tym polega ten eksport do turboewida. Czy jest mozliwosc aby cgml eksportowal obiekty od daty modyfikacj ORAZ obiekty recznie zaznaczone w bazie [klawisz F7] ?
bardzo prosze o dodanie takiej opcji
Asia T.
Team
Team
Posty: 701
Rejestracja: 10 mar 2015, 19:49

Re: eksport turboewid

Post autor: Asia T. »

geoproj5 pisze: 30 sty 2024, 19:06 W prostych sprawach eksport do turboewida zdaje egzamin
Niestety ostatnio poczestowano mnie usterka. Sytuacja byla nastepujaca: kartuje przylacze. Przestawiam etykiety sasiednie, zeby sie nie przyslanialy. Dostalem usterke ze usunalem relacje rzedna studzienka. Nie bylem specjalnie zdziwiony bo sami państwo mowiliscie, ze na tym polega ten eksport do turboewida. Czy jest mozliwosc aby cgml eksportowal obiekty od daty modyfikacj ORAZ obiekty recznie zaznaczone w bazie [klawisz F7] ?
bardzo prosze o dodanie takiej opcji
Przesunięcie etykiet nie powinno powodować modyfikacji i usunięcia relacji - może proszę o kontakt z naszym serwisem, najlepiej telefoniczny, postaramy się pomóc na pomocy zdalnej i wyjaśnić sprawę :)
geoproj5
____
____
Posty: 103
Rejestracja: 09 lip 2022, 12:02

Re: eksport turboewid

Post autor: geoproj5 »

Ok . Być może coś mylę . Bazuje tylko na tym co wiem z waszego Wiki forum i rozmów z serwisem. Fakt jest jednak taki że zrobiłem gml. Przesunąłem etykietę instn. rzędnej. żeby się etykiety nie nakladaly. Wprowadziłem drobną zmianę w rzędnej ( która potem odwróciłem) żeby ta rzędna się wyeksportowała i dostałem usterkę że usunąłem relacje między istniejącą rzędami a studzienka. No to uznałem że cgml usuwa te relacje przy eksporcie. Jak za drugim razem wyeksportowalem razem z tą studzienka to już był pozytyw ale takie wprowadzanie i odwracanie zmian w istniejących obiektach bywa uciążliwe. Stąd moja prosba
ODPOWIEDZ