Zmiana obiektu SUEO na SUPP

Pytania dotyczące obsługi programu C-Geo V8 i kolejnych edycji
ZwierzPL
__
__
Posty: 10
Rejestracja: 29 maja 2022, 15:52

Zmiana obiektu SUEO na SUPP

Post autor: ZwierzPL »

Witam
Mam problem ze zmianą obiektu SUEO na SUPP. Chodzi o sytuację w której w GML była latarnia(SUEO), a następnie została usunięta oprawa ze słupa i został sam słup. Nie mogę zmienić wartości latarni na słup, nie mogę skopiować historii wstawiając nowy obiekt.
Jak to można zrobić, żeby historia została zachowana?
Próbowałem zmienić kod i zaakceptowałem zmianę stylizacji, ale reszty nie można już edytować :shock:

Pozdrawiam
Asia T.
Team
Team
Posty: 700
Rejestracja: 10 mar 2015, 19:49

Re: Zmiana obiektu SUEO na SUPP

Post autor: Asia T. »

ZwierzPL pisze: 15 sty 2024, 10:20 Witam
Mam problem ze zmianą obiektu SUEO na SUPP. Chodzi o sytuację w której w GML była latarnia(SUEO), a następnie została usunięta oprawa ze słupa i został sam słup. Nie mogę zmienić wartości latarni na słup, nie mogę skopiować historii wstawiając nowy obiekt.
Jak to można zrobić, żeby historia została zachowana?
Próbowałem zmienić kod i zaakceptowałem zmianę stylizacji, ale reszty nie można już edytować :shock:

Pozdrawiam
Dzień dobry,
w tym przypadku powinien Pan wykasować latarnię (warstwa urządzenia techniczne elektroen.) i wkartować nowy słup (warstwa inne urządzenia towarzyszące). W momencie, kiedy zmienia się warstwa nie ma możliwości zachowania historii - jest to niezgodne z gml.
W tym przypadku najbezpieczniej będzie wycofać zmiany zrobione na latarni, wykasować ją, wkartować nowy słup.
ODPOWIEDZ