obrót symbolu

Pytania dotyczące obsługi programu C-Geo V8 i kolejnych edycji
marcinn
VIP
VIP
Posty: 1116
Rejestracja: 07 mar 2013, 11:52
Lokalizacja: oświęcim

obrót symbolu

Post autor: marcinn »

Można byłoby doprecyzować obrót symbolu myszką oraz przy wstawianiu? Zrobiłem sobie symbol linii napowietrznej. Jeżeli wstawię symbole i skieruje je do siebie do linię się mijają. Mam włączone przyciąganie do punktów. Chyba, że podczas wstawiania i edycji kąta symbolu nie działa w ogóle przyciąganie? Podobnie jeżeli będzie krótsza odległość i symbole będą się nachodzić jak na obrazkach poniżej
Bez tytułu.png
Bez tytułu.png (18.04 KiB) Przejrzano 1266 razy
marcinn
VIP
VIP
Posty: 1116
Rejestracja: 07 mar 2013, 11:52
Lokalizacja: oświęcim

Re: obrót symbolu

Post autor: marcinn »

marcinn pisze: 06 kwie 2023, 13:29 Można byłoby doprecyzować obrót symbolu myszką oraz przy wstawianiu? Zrobiłem sobie symbol linii napowietrznej. Jeżeli wstawię symbole i skieruje je do siebie do linię się mijają. Mam włączone przyciąganie do punktów. Chyba, że podczas wstawiania i edycji kąta symbolu nie działa w ogóle przyciąganie? Podobnie jeżeli będzie krótsza odległość i symbole będą się nachodzić jak na obrazkach poniżej

Bez tytułu.png
Jest szansa spojrzeć na te obroty symboli? Zobaczyłem jeszcze edycję i jeden symbol mam np. 0 stopni a drugi 180, czyli teoretycznie powinny się pokrywać. Zauważyłem, też że jak poprawię kąt obrotu i wpiszę go ręcznie to symbol znika. Symbole systemowe się obracają, a stworzony przeze mnie o wpisaniu kąta znika z mapy
Awatar użytkownika
Wojtek P.
Team
Team
Posty: 971
Rejestracja: 08 lut 2005, 08:35

Re: obrót symbolu

Post autor: Wojtek P. »

Proszę o telefon na serwis bo nie mam takiej sytuacji z symbolami
-To serve and protect-
ODPOWIEDZ