Aktualizacja z dnia 2019-11-29

Pytania dotyczące obsługi programu C-Geo V8 i kolejnych edycji
KZibi
____
____
Posty: 232
Rejestracja: 08 sie 2006, 19:17

Aktualizacja z dnia 2019-11-29

Post autor: KZibi »

Witam
Po aktualizacji pojawiło się parę problemów,
1. Po wgraniu GML-a do wymiany ... nie można wstawić właścicieli z modułu SWDE/GML - narzędzia wstaw opisy do działek
(chyba że były takie intencje)
2. Po oznaczeniu działki na mapie w dolnym pasku zamiast nr działki jest informacja - Działka: brak danych (missing)
3. W bazie danych po oznaczeniu na mapie działki, budynku czy p-ktu granicznego wskaże warstwę
(bez rozwinięcia okna w bazie danych) po "ręcznym" otwarciu bazy danych (otwiera się czysta bez żadnych danych) wyskakują okna z
informacją jak na zrzutach. Po zamknięci okna po chwili wyświetlają się dane w bazie danych.
Powyższych problemów nie ma gdy wgram GML-a bez możliwości .....
Nie wiem czy problem istnieje tylko u mnie czy tak po prostu ma być.
Nie mieszczą się wszystkie za łączniki dlatego dopisuję tekst z okienek z bazy danych - tekst ten sam tylko oznaczenia liczbowe zmienne
01BB7301, 01COD8E5
Pozdrawiam
KZibi
Załączniki
Rys1.png
Rys1.png (18.73 KiB) Przejrzano 3694 razy
Rys2.png
Rys2.png (15.38 KiB) Przejrzano 3694 razy
Baza danych.png
Baza danych.png (7.1 KiB) Przejrzano 3695 razy
Asia T.
Team
Team
Posty: 698
Rejestracja: 10 mar 2015, 19:49

Re: Aktualizacja z dnia 2019-11-29

Post autor: Asia T. »

KZibi pisze: 16 gru 2019, 22:23 Witam
Po aktualizacji pojawiło się parę problemów,
1. Po wgraniu GML-a do wymiany ... nie można wstawić właścicieli z modułu SWDE/GML - narzędzia wstaw opisy do działek
(chyba że były takie intencje)
2. Po oznaczeniu działki na mapie w dolnym pasku zamiast nr działki jest informacja - Działka: brak danych (missing)
3. W bazie danych po oznaczeniu na mapie działki, budynku czy p-ktu granicznego wskaże warstwę
(bez rozwinięcia okna w bazie danych) po "ręcznym" otwarciu bazy danych (otwiera się czysta bez żadnych danych) wyskakują okna z
informacją jak na zrzutach. Po zamknięci okna po chwili wyświetlają się dane w bazie danych.
Powyższych problemów nie ma gdy wgram GML-a bez możliwości .....
Nie wiem czy problem istnieje tylko u mnie czy tak po prostu ma być.
Nie mieszczą się wszystkie za łączniki dlatego dopisuję tekst z okienek z bazy danych - tekst ten sam tylko oznaczenia liczbowe zmienne
01BB7301, 01COD8E5
Pozdrawiam
KZibi
Witam,
wszystkie trzy tematy zgłosiliśmy programistom - jak tylko pojawi się poprawka opiszemy to tutaj.
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8190
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Aktualizacja z dnia 2019-11-29

Post autor: Jurek B. »

Programiści wprowadzili poprawki i w wersji testowej te problemy są już rozwiązane.
Pozdrawiam Jurek B.
KZibi
____
____
Posty: 232
Rejestracja: 08 sie 2006, 19:17

Re: Aktualizacja z dnia 2019-11-29

Post autor: KZibi »

Jurek B. pisze: 17 gru 2019, 20:50 Programiści wprowadzili poprawki i w wersji testowej te problemy są już rozwiązane.
Teraz jest ok.
Dziękuję :)
KZibi
ODPOWIEDZ