Podgląd map google nie działa

Pytania dotyczące obsługi programu C-Geo V8 i kolejnych edycji
kouczan
____
____
Posty: 215
Rejestracja: 31 paź 2010, 12:36

Re: Podgląd map google nie działa

Post autor: kouczan »

Wersja C-Geo aktualna, plik gm.exe taki jak u Pana, żadnych komunikatów, układ ustawiony poprawny. Po prostu po zaznaczeniu np. linii w oknie mapy i przejściu na okno z GM, program wyświetla podkład mapowy, ale próba przesunięcia mapy kończy się zawieszeniem.
Awatar użytkownika
grzes
Team
Team
Posty: 2879
Rejestracja: 18 mar 2005, 22:01

Re: Podgląd map google nie działa

Post autor: grzes »

kouczan pisze: 01 gru 2023, 14:42 Wersja C-Geo aktualna, plik gm.exe taki jak u Pana, żadnych komunikatów, układ ustawiony poprawny. Po prostu po zaznaczeniu np. linii w oknie mapy i przejściu na okno z GM, program wyświetla podkład mapowy, ale próba przesunięcia mapy kończy się zawieszeniem.
zaktualizowałem biblioteki i skompilowałem na nowo - proszę podmienić na ten gm.exe w katalogu BIN i sprawdzić czy coś pomogło.
pozdrawiam
grzes
kouczan
____
____
Posty: 215
Rejestracja: 31 paź 2010, 12:36

Re: Podgląd map google nie działa

Post autor: kouczan »

grzes pisze: 01 gru 2023, 19:43 zaktualizowałem biblioteki i skompilowałem na nowo - proszę podmienić na ten gm.exe w katalogu BIN i sprawdzić czy coś pomogło.
Niestety nie pomogło. Problem jest prawie na pewno po mojej stronie. Na innym komputerze, na innej licencji mapy googla działają normalnie.
Może ma Pan jakieś pomysły czy jakiekolwiek ustawienia systemu mogą wpływać na tą funkcję CGEO? Mogę spróbować jeszcze przeinstalować sam program, tutaj jednak pojawia się pytanie jak zrobić sobie kopię wszystkich ustawień, formularzy, symboli i innych?
Michał
Asia T.
Team
Team
Posty: 701
Rejestracja: 10 mar 2015, 19:49

Re: Podgląd map google nie działa

Post autor: Asia T. »

kouczan pisze: 06 gru 2023, 07:27
grzes pisze: 01 gru 2023, 19:43 zaktualizowałem biblioteki i skompilowałem na nowo - proszę podmienić na ten gm.exe w katalogu BIN i sprawdzić czy coś pomogło.
Niestety nie pomogło. Problem jest prawie na pewno po mojej stronie. Na innym komputerze, na innej licencji mapy googla działają normalnie.
Może ma Pan jakieś pomysły czy jakiekolwiek ustawienia systemu mogą wpływać na tą funkcję CGEO? Mogę spróbować jeszcze przeinstalować sam program, tutaj jednak pojawia się pytanie jak zrobić sobie kopię wszystkich ustawień, formularzy, symboli i innych?
Michał
Proszę może zadzwonić do nas na serwis - sprawdzimy ustawienia uprawnień i antywirusy, może coś Panu blokuje dostęp.
ODPOWIEDZ