Import działek EWmapa

Dyskusje dotyczące współpracy C-Geo z innymi programami
marioo
VIP
VIP
Posty: 1051
Rejestracja: 23 cze 2006, 08:22
Lokalizacja: Białystok

Import działek EWmapa

Post autor: marioo »

Dostałem z ośrodka plik z granicami .edz i .acs założyłem warstwę działki którą ustawiałem jako działki, potem import na tą warstwę funkcją "EWMapa". Wczytują się działki i punkty działek do tabeli, ale jeżeli chodzi o punkty to prócz nr i wsp reszta informacji jest błędna. Nie wiem skąd brane są te informacje ale podejrzewam że z pliku punkty.acs Nie znam struktury tego pliku ale na pierwszy rzut oka nie wygląda to dobrze. Czy da się to wszystko uporządkować tak, żeby wczytywało się poprawnie?
Bez tytułu.png
Bez tytułu.png (128.46 KiB) Przejrzano 3723 razy
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8196
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Import działek EWmapa

Post autor: Jurek B. »

Musimy dostać konkretne pliki - wtedy można przeprowadzić analizę i jeśli coś będzie nie tak - podać przyczynę.
Pozdrawiam Jurek B.
marioo
VIP
VIP
Posty: 1051
Rejestracja: 23 cze 2006, 08:22
Lokalizacja: Białystok

Re: Import działek EWmapa

Post autor: marioo »

Jurek B. pisze:Musimy dostać konkretne pliki - wtedy można przeprowadzić analizę i jeśli coś będzie nie tak - podać przyczynę.
Ok, wysyłam na serwis
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8196
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Import działek EWmapa

Post autor: Jurek B. »

Więc jest tak - proszę po założeniu nowej mapy z szablonu Nowa-Ewmapa, przejść do okna tabeli, znaleźć ikonkę "Struktura tabeli", tam wcisnąć przycisk Opcje - "Dodaj pola potrzebne do wykazu punktów granicznych".
Potem można importować dane działek.
Ewentualnie pobrać z tego załącznika zmodyfikowany lekko szablon Nowa-Ewmapa.sz i założyć mapę z jego zastosowaniem i importować od razu.
Załączniki
nowa-ewmapa.zip
(19.75 KiB) Pobrany 90 razy
Pozdrawiam Jurek B.
marioo
VIP
VIP
Posty: 1051
Rejestracja: 23 cze 2006, 08:22
Lokalizacja: Białystok

Re: Import działek EWmapa

Post autor: marioo »

Zrobiłem tak jak Pan napisał, ściągnąłem szablon, ale tak jak poprzednio pierwszy punkt nadal nie ma danych...
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8196
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Import działek EWmapa

Post autor: Jurek B. »

Tak, faktycznie, dokładnie problem jest z ostatnim punktem w pliku z punktami - przekazałem programiście do poprawienia - mam nadzieję, że niedługo będzie poprawka.
Pozdrawiam Jurek B.
ODPOWIEDZ