Import SWDE - budynki

Dyskusje dotyczące współpracy C-Geo z innymi programami
Awatar użytkownika
MarekOtt
VIP
VIP
Posty: 1484
Rejestracja: 30 gru 2005, 13:20
Lokalizacja: Strzelce Op.

Re: Import SWDE - budynki

Post autor: MarekOtt »

1). Czy jest możliwość lub czy będzie możliwość tworzenia szablonów bądź edycji istniejących np. dla wypisu z rejestru gruntów. Brakuje tam niektórych rzeczy i nie wiem czy jest możliwość zmiany.

2). Przy wydruku wykazu włascicieli i władających, standardowo format papieru ustawia się jako "użytkownika". Za każdym razem trzeba zmienić na A4 + ustawić odpowiednie marginesy. Można by było wprowadzić by program zapamiętywał dla wszystkich projektów ostatnie ustawienia tych opcji ?
Awatar użytkownika
grzes
Team
Team
Posty: 2880
Rejestracja: 18 mar 2005, 22:01

Re: Import SWDE - budynki

Post autor: grzes »

MarekOtt pisze:1). Czy jest możliwość lub czy będzie możliwość tworzenia szablonów bądź edycji istniejących np. dla wypisu z rejestru gruntów. Brakuje tam niektórych rzeczy i nie wiem czy jest możliwość zmiany.

2). Przy wydruku wykazu włascicieli i władających, standardowo format papieru ustawia się jako "użytkownika". Za każdym razem trzeba zmienić na A4 + ustawić odpowiednie marginesy. Można by było wprowadzić by program zapamiętywał dla wszystkich projektów ostatnie ustawienia tych opcji ?
Ad1. Edytora szablonów raczej nie bedzie. Prosze podeslac jakis wzor z zaznaczeniem czego brakuje na grzes małpa xgeo.pl. Sprawdze co bedzie latwiejsze do zrobienia czy edytor szablonow czy jakies opcjonalne zmiany
Ad2. Nie obserwuje u siebie takiego zachowania - ja mam zawsze ustawione A4. Potestujemy jeszcze.
pozdrawiam
grzes
Awatar użytkownika
MarekOtt
VIP
VIP
Posty: 1484
Rejestracja: 30 gru 2005, 13:20
Lokalizacja: Strzelce Op.

Re: Import SWDE - budynki

Post autor: MarekOtt »

grzes pisze:
MarekOtt pisze:1). Czy jest możliwość lub czy będzie możliwość tworzenia szablonów bądź edycji istniejących np. dla wypisu z rejestru gruntów. Brakuje tam niektórych rzeczy i nie wiem czy jest możliwość zmiany.

2). Przy wydruku wykazu włascicieli i władających, standardowo format papieru ustawia się jako "użytkownika". Za każdym razem trzeba zmienić na A4 + ustawić odpowiednie marginesy. Można by było wprowadzić by program zapamiętywał dla wszystkich projektów ostatnie ustawienia tych opcji ?
Ad1. Edytora szablonów raczej nie bedzie. Prosze podeslac jakis wzor z zaznaczeniem czego brakuje na grzes małpa xgeo.pl. Sprawdze co bedzie latwiejsze do zrobienia czy edytor szablonow czy jakies opcjonalne zmiany
Ad2. Nie obserwuje u siebie takiego zachowania - ja mam zawsze ustawione A4. Potestujemy jeszcze.
Ad.1. przesłane

Ad.2. po uruchomieniu podgląd SWDE, wybieram raporty ---> zestawienie właścicieli i władających ----> pojawia się podgląd wydruku, następnie ikonka z dwoma haczykami ("Marginesy") i tam mam użytkowa wymiary 21 x 29,7 orientacja pozioma, natomiast jak przełączę na A4 mam 29,7 x 21 orientacja pozioma i tylko z tej konfiguracji mi drukuje. W przypadku konfiguracji użytkownika pojawiają sie problemy przy drukowaniu.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ