Strona 1 z 1

Paski przewijania

: 21 paź 2011, 09:58
autor: slaszczak
Posiadam PPC w kwadratowym wyświetlaczem i niestety wszystkie moduły do pracy z GPS nie mieszczą mi się na ekranie. Nie przeszkadza mi to w trybie rejestracji punktów, ale już przy poprawce lokalnej nie jestem w stanie wyznaczyć nowej, bo nie mam dostępu do przycisku. Moje pytanie i propozycja : czy nie dałoby się dodać pasków przewijania pionowego (a może powinienem je mieć, tylko z moim PPC jest coś nie tak?), albo tak przeorganizować moduł, żeby polecenie <wyznacz nową> było gdzieś na górze.

Re: Paski przewijania

: 21 paź 2011, 10:14
autor: Jurek B.
Niestety to dużo roboty - cały program jest zaprojektowany do pracy w trybie "prostokątnym" - i tu trzeba by przerabiać okna - ale przekażę programiście - może się coś uda zrobić.

Re: Paski przewijania

: 23 paź 2011, 11:21
autor: slaszczak
Dziękuję za uczciwe postawienie sprawy. Będę próbował "naciągnąć" firmę na zakup PPC z normalnym ekranem i pełnej wersji c-geo na PPC. Mój prywatny F-S T830 bez wyznaczania poprawki lokalnej na dwóch znanych punktach, wyznaczonych uprzednio pomiarem statycznym, przy PDOP < 2 dawał mi zgodność z wyznaczonymi współrzędnymi w granicach 1,2 - 3,5 m, co jest dla mnie (geodety) wynikiem fantastycznym. Zwłaszcza, że miejsce jest pokazywane na wczytanej mapie. Dla pełnej jasności dodam, że miałem podłączoną antenę zewnętrzną na dwumetrowej tyczce. Trzymając PPC w ręku nie oczekujmy takich dokładności !
Pozdrawiam
Sławek Szczęśniak (UG Lubicz)

Re: Paski przewijania

: 24 paź 2011, 12:55
autor: tuvalu
W WindowsCE jest program move.exe który pomaga przesunąć okno programu tak by móc dostać się do ukrytego przycisku. Nie wiem czy działa na Windows Mobile -