Paski przewijania

Dyskusje na temat programu C-Geo i GeoZasiewy na Palmtopa oraz wersji na system Android
slaszczak

Paski przewijania

Post autor: slaszczak »

Posiadam PPC w kwadratowym wyświetlaczem i niestety wszystkie moduły do pracy z GPS nie mieszczą mi się na ekranie. Nie przeszkadza mi to w trybie rejestracji punktów, ale już przy poprawce lokalnej nie jestem w stanie wyznaczyć nowej, bo nie mam dostępu do przycisku. Moje pytanie i propozycja : czy nie dałoby się dodać pasków przewijania pionowego (a może powinienem je mieć, tylko z moim PPC jest coś nie tak?), albo tak przeorganizować moduł, żeby polecenie <wyznacz nową> było gdzieś na górze.
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Paski przewijania

Post autor: Jurek B. »

Niestety to dużo roboty - cały program jest zaprojektowany do pracy w trybie "prostokątnym" - i tu trzeba by przerabiać okna - ale przekażę programiście - może się coś uda zrobić.
Pozdrawiam Jurek B.
slaszczak

Re: Paski przewijania

Post autor: slaszczak »

Dziękuję za uczciwe postawienie sprawy. Będę próbował "naciągnąć" firmę na zakup PPC z normalnym ekranem i pełnej wersji c-geo na PPC. Mój prywatny F-S T830 bez wyznaczania poprawki lokalnej na dwóch znanych punktach, wyznaczonych uprzednio pomiarem statycznym, przy PDOP < 2 dawał mi zgodność z wyznaczonymi współrzędnymi w granicach 1,2 - 3,5 m, co jest dla mnie (geodety) wynikiem fantastycznym. Zwłaszcza, że miejsce jest pokazywane na wczytanej mapie. Dla pełnej jasności dodam, że miałem podłączoną antenę zewnętrzną na dwumetrowej tyczce. Trzymając PPC w ręku nie oczekujmy takich dokładności !
Pozdrawiam
Sławek Szczęśniak (UG Lubicz)
Awatar użytkownika
tuvalu
____
____
Posty: 216
Rejestracja: 11 lut 2009, 19:26

Re: Paski przewijania

Post autor: tuvalu »

W WindowsCE jest program move.exe który pomaga przesunąć okno programu tak by móc dostać się do ukrytego przycisku. Nie wiem czy działa na Windows Mobile -
ODPOWIEDZ