HTC czy Asus?

Dyskusje na temat programu C-Geo i GeoZasiewy na Palmtopa oraz wersji na system Android
Awatar użytkownika
oakpil
____
____
Posty: 124
Rejestracja: 09 paź 2007, 18:01
Lokalizacja: wlkp

HTC czy Asus?

Post autor: oakpil »

Potrzebuję nowy telefon i tupojawiła się myśl aby wykorzystać go od razy w terenie do prostych obliczeń i nawigacji, dlatego rozglądałem się za czymś ciekawym z WM i znalazłem dwa egzemplarze i nie wiem co wybrać, pierwszy to HTC Touch Diamond a drugi Asus P552w. Podpowiedzcie co będzie lepsze i czy da rade na wrzucić na ten sprzęt jakiś raster (skan topo) i wyświetlać na nim pozycję - tu akurat chodzi tylko i wyłącznie o turystykę :)
Gość

Post autor: Gość »

W zasadzie jeżeli ten i ten ma Windows Mobile to nie ma różnicy który wybieżesz. (Zalezy to bardziej od upodobań - Ja bym wybrał pewnie Asusa a inny powie że HTC).Wczytanie rastra zalezy od oprogramowania. Raster możesz wrzucić na przykład korzystając z cGeo na poketa
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Post autor: Jurek B. »

Patrząc po parametrach lepszy jest Diamond - przede wszystkim ma wyższą rozdzielczość - 640x480 a Asus - 320x240 - przy pracy z mapą to jest ważne. Z kolei Asus ma trochę szybszy procesor - co też ma pewne znaczenie - ale tu wydaje mi się że przeważa rozdzielczość nad procesorem.
Ja jestem fanem HTC więc tego był wybrał z tych dwóch :)
Pozdrawiam Jurek B.
Awatar użytkownika
oakpil
____
____
Posty: 124
Rejestracja: 09 paź 2007, 18:01
Lokalizacja: wlkp

Post autor: oakpil »

Dziękuję bardzo za sugestie i opinie :)
Zdecydowałem się na HTC i pewnie niedługo (w przyszłym miesiącu) zakupię C-Geo na pocket PC ;)
ODPOWIEDZ