Aktualizacja

Dyskusje od wersji C-GEO 1.0 do 7.0
Anonimowy

Aktualizacja

Post autor: Anonimowy »

Witam! Mam taki problem nie dysponuję netem na moim kompie gdzie mam zainstalowane c-geo. Więc pliki do aktualizacji muszę przenosić z kompa który ma połączenie z netem. No i tu problem jak skopiuję te pliki do katalogu update nie mogę wykonać aktualizacji, pojawia się błąd! W czym jest problem?
Anonimowy

Aktualizacja

Post autor: Anonimowy »

Skopiu w dowolny inny katalog i uruchom update.exe i wskaz ten katalog.Sprawdz jaka pojemnosc ma plik update.exe jesli ok 0,98 to musisz jeszcze zdobyc zaktualizowany plik ze strony
Pozdrawiam Bogdan
Anonimowy

Aktualizacja

Post autor: Anonimowy »

Dlaczego na warstwach w skali 1:500 grubość lini np. budynków (0.5), na wydruku są one jak dla skali 1:1000
(cienkie)
Anonimowy

Aktualizacja

Post autor: Anonimowy »

na wydruku są one jak dla skali 1:1000
(cienkie)
Proszę sprawdzić czy w Opcje-> Parametry programu-> fiszka Mapa jest wyłączona opcja: grubość linii ustawiana kolorem
Anonimowy

Aktualizacja

Post autor: Anonimowy »

No właśnie ściągnełem plik update.exe z netu i zastąpiłem istniejący w katalogo C-GEO 6.0 9i teraz już nic nie działa!!!!
Anonimowy

Aktualizacja

Post autor: Anonimowy »

No właśnie ściągnełem plik update.exe z netu i zastąpiłem istniejący w katalogo C-GEO 6.0 9i teraz już nic nie działa!!!!Wiatam! A jaki jest komunikat o błędzie? Spróbuj zainstalować jeszcze raz C-Geo (najlepiej w innym katalogu i z tamtąd zrób aktualizajcę.) musi działać, bo jak nie to coś z systemem. Pozdro, Wojtek
Zablokowany