lista geodetów uprawnionych

Dyskusje na dowolne tematy "około-geodezyjne". Zapraszamy !
maciekwu
VIP
VIP
Posty: 1148
Rejestracja: 31 mar 2005, 19:17

lista geodetów uprawnionych

Post autor: maciekwu »

usiłuję jak narazie bezskutecznie znaleźć listę uprawnionych geodetów ogólnopolską. Czy ktoś nie wie coś na ten temat? Czy taka lista jest opublikowana? Jak ją można uzyskać? Będę wdzięczny za pomoc
Awatar użytkownika
logis
Team
Team
Posty: 628
Rejestracja: 13 gru 2005, 10:34
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

lista geodetów uprawnionych

Post autor: logis »

O ile mi wiadomo, jedyną ogólnie dostępną listą geodetów uprawnionych, jest rejestr prowadzony przez GUGIK a można go znaleźć tu: http://www.gugik.gov.pl/gugik/w_pages/w ... php?loc=23 Ból polega na tym, że kluczem do wyszukiwania jest nr uprawnień, a uzyskuje się informacje kiedy uprawnienia nadano i z jakiego zakresu. Próbowałem kiedyś zwrócić się do GUGiK w sprawie udostępnienia danych geodetów uprawnionych do geodezyjnej obsługi inwestycji, ponieważ szukałem ,,na gwałt" takiego uprawnionego. Niczego się nie dowiedziałem ze względu na ochronę danych osobowych. Być może pod jakimiś warunkami można od nich coś wyciągnąć ale nie wiem jak sformułować pytanie-cel, do jakiego takie dane mi posłużą...
Jacek
maciekwu
VIP
VIP
Posty: 1148
Rejestracja: 31 mar 2005, 19:17

lista geodetów

Post autor: maciekwu »

na taką listę takżt trafiłem. Ale tak naprawdę jest to lista zaświadczeń o nadaniu uprawnień, a nie lista geodetów z uprawnieniami.Praktycznie nie do wykorzystania. Ale poszukuję dalej i dziękuję za podpowiedź.
nnnxyz

Lista geodetów uprawnionych

Post autor: nnnxyz »

http://www.e-geodeci.yoyo.pl/

Na tej stronie kliknij zakładkę "Geodeci uprawnieni" i pojawi się lista i opis jak na niej się znaleźć. Gdy będzie dużo wpisów powstanie wyszukiwarka w której po województwie i zakresie uprawnień będzie można znaleźć geodetę.
Można też tam umieścić bezpłatne ogłoszenie o pracę:
- dam pracę
- szukam pracy
Jest też forum dla każdego z 7 zakresów uprawnień geodezyjnych.

Gorąco polecam
geodeta
ODPOWIEDZ