Katalog linków na w softline

Dyskusje na dowolne tematy "około-geodezyjne". Zapraszamy !
Awatar użytkownika
oakpil
____
____
Posty: 124
Rejestracja: 09 paź 2007, 18:01
Lokalizacja: wlkp

Katalog linków na w softline

Post autor: oakpil »

Witam,
mam taka małą propozycję :) i prośbę
Czy w ramach powiedzmy wykupu dostępu do aktualizacji była by mozliwość stworzenia katalogu stron naszych firm, krótki opis (max 25 znaków) i link do strony. Softline ma wysoki PageRank więc i dzięki temu nasze strony by trochę zyskiwały (co ma wpływ na ilość zlecen) - sam się przekonałem po wypromowaniu strony liczba zleceń wzrosła :) a jak my mamy pracę to i c-geo ma pracę
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8199
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Post autor: Jurek B. »

Spodobał się nam ten pomysł - wprowadzimy go w ciągu kilku tygodni.
Mamy też taką propozycję - aby Ci użytkownicy którzy pojawią się w katalogu, umieścili także na swoich stronach www odnośnik do naszej www :)
Pozdrawiam Jurek B.
Awatar użytkownika
oakpil
____
____
Posty: 124
Rejestracja: 09 paź 2007, 18:01
Lokalizacja: wlkp

Post autor: oakpil »

Ja nawet chętnie zamieszczę Wasz baner - chociaż będzie bardziej kolorowo :) tylko proszę go gdzieś zamieścić :wink:
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8199
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Post autor: Jurek B. »

ok, przygotujemy takie logo i udostępnimy
Pozdrawiam Jurek B.
Awatar użytkownika
grzes
Team
Team
Posty: 2880
Rejestracja: 18 mar 2005, 22:01

Re: Katalog linków na w softline

Post autor: grzes »

oakpil pisze:Witam,
mam taka małą propozycję :) i prośbę
Czy w ramach powiedzmy wykupu dostępu do aktualizacji była by mozliwość stworzenia katalogu stron naszych firm, krótki opis (max 25 znaków) i link do strony. Softline ma wysoki PageRank więc i dzięki temu nasze strony by trochę zyskiwały (co ma wpływ na ilość zlecen) - sam się przekonałem po wypromowaniu strony liczba zleceń wzrosła :) a jak my mamy pracę to i c-geo ma pracę
"Odgrzebałem" ten post bo doczekał się on w końcu realizacji. Zachęcam do dodawania swoich wpisów na http://softline.xgeo.pl/index.php/katalog - do katalogu oprócz linków można dodać opis działalności, logo firmy, lokalizację i kilka fotek
pozdrawiam
grzes
ODPOWIEDZ