zawiadomienie o podziale

Dyskusje na dowolne tematy "około-geodezyjne". Zapraszamy !
Anonimowy

zawiadomienie o podziale

Post autor: Anonimowy »

Witam,
Interesuje mnie jakiej treści zawiadomienia o terminie przeprowadzania pomiarów przy wykonywaniu podziału nieruchomości stosuje Brać Geodezyjna?
Ja posługuję się lekko zmodyfikowanym druczkiem z lat ''70. W ośrodku widziałem przynajmniej kilka rodzajów zawiadomień ... co wykonawca to inna twórczość.
Czy do któregoś z rozporządzeń (rozgraniczenie, podział itp.) jest załączony wzór zawiadomienia? Korzystam z aktualizowanych przepisów na cd i tam takiego wzoru nie znalazłem.
Pozdrow.
aneta33

zawiadomienie o podziale

Post autor: aneta33 »

Dzień dobry,

Instrukcja techniczna G-5 (Ewidencja gruntów i budynków) zawiera wzystkie wzory druków stosowanych w sporządzaniu dokumentacji formalno-prawnych. Druk interesujący Sławomira to załącznik nr 12 do niniejszej instrucji, pn.Zawiadomienie o czynnościach ustalenia przebiegu granic działek ewidencyjnych. Znajduje się on (wzór druku) na stronie 243 instrukcji. Można to ściągnąć z internetu.
Pozdrawiam
Anonimowy

zawiadomienie o podziale

Post autor: Anonimowy »

Jezeli ktos chce to dysponuje wersja w Wordzie tedo i innych druków.

greywolf
Anonimowy

zawiadomienie o podziale

Post autor: Anonimowy »

Witam.
Wszystko pięknie ... ale
czy napewno zawiadomienie powinno powoływać się na par. 38 MRRiB w sprawie ewidencji gruntów (rozdz. 2 - Zakładanie ewidencji gruntów)?
A może bezpośrednio na PGiK art. 32 pkt. 1 bez zagłębiania się w przepis szczegółowy, który tutaj, wg mnie nie bardzo pasuje?
Pozdrow.
Anonimowy

zawiadomienie o podziale

Post autor: Anonimowy »

Zapomniałem się zalogować przed odpowiedzią
Sławomir
Anonimowy

zawiadomienie o podziale

Post autor: Anonimowy »

Instrukcja techniczna G-5,załącznik nr 12 - dotyczy modernizacji ewidencji gruntów i budynków z upoważnienia np. Starosty. Nie dotyczy podziału działki, oc chyba chodziło. Ja używam starego typu zawiadomienia.
Anonimowy

zawiadomienie o podziale

Post autor: Anonimowy »

Zgadzam się z przedmówcą i dlatego zostawiłbym treść powołanego przez JK zawiadomienia lecz początek poddałbym małemu liftingowi.
Anonimowy

zawiadomienie o podziale

Post autor: Anonimowy »

Nie ma takiego wzoru wezwania strikte odnośnie podziału czy rograniczenia lub wznowienia.
Można go sobie nawet odręcznie napisać z zachowaniem odpowiednich w nim informacji, o których mówi o ile pamiętam &54 KPA (jeśli się mylę to po sprawdzeniu jutro napiszę dokładnie gdzie te informacje się znajdują )
ODPOWIEDZ